بورسیه دبیرستان کانادا و ویزای کار والدین
بورسیه دبیرستان کانادا و ویزای کار والدین

 – بورسیه ده هزار دلاری ویلیام آکادمی (William Academy)
– ویزای والدین با قابلیت تبدیل به ویزای کار در کانادا
– امکان شروع آنلاین قبل از حضور در کانادا
– وکالت رایگان رفع ریجکتی ویزای دانش آموز
دیپلم معتبر در کانادا، آمریکا، استرالیا و انگلستان و…
هزینه ها:
1- مبلغ دو هزار دلار کانادا برای اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی ده هزار دلاری.
2- مبلغ سه هزار دلار کانادا بابت اقدام برای اخذ ویزای دانش آموز و یکی از والدین از طریق مشاور رسمی عضو RCIC کانادا به همراه خدمات حقوقی جهت بازبینی دادگاه (Judicial Review) توسط وکیل رسمی کانادایی.

بواسطه توافق انحصاری موسسه کانادایی JamJaam  با مدرسه شبانه روزی و کانادایی ویلیام آکادمی (William Academy) در تورنتو، فرصتی استثنایی بوجود آمده تا امکان اخذ بورسیه ده هزار دلاری تا مهلت محدود (تا پایان اردیبهشت) به تعداد محدودی از دانش آموزان میسر شود. اخذ بورسیه کمک میکند تا متقاضیان با هرسطحی از زبان انگلیسی است بتوانند فرآیند اخذ ویزای کانادا را مطمئن‌تر و سریع‌تر تحت نظارت مدرسه کانادایی و با مشاور رسمی مهاجرت کانادایی انجام دهند.
این مدرسه شبانه روزی و دارای خوابگاه است. علاوه بر این دانش آموزان مقاطع 9 تا 12 این امکان را دارند تا با شرکت در کلاسهای آنلاین، مدرک تحصیلی از این مدرسه حضوری را اخذ کنند. شرکت در کلاسهای آنلاین میتواند در حین انجام تحصیل در ایران نیز باشد. یعنی به صورت موازی و همزمان، تحصیل در کانادا را میتوانید شروع کنید.
علاوه بر این، امکان تطبیق واحدهای درسی مدارس ایران به کانادا صرفا با شرکت در دوره‌های زبان با تدریس معلم رسمی کانادایی و منطبق با استاندارد مدارس کانادایی،  میسر است.
با این تسهیلات و امکان دریافت بورسیه، فرصت ویژه‌ای برای ادامه تحصیل دانش آموزان ایرانی در کانادا فرآهم شده است.

پس از دریافت پذیرش و بورسیه از مدرسه، دانش‌آموز و والدین می‌تواند جهت ویزای تحصیلی کانادا اقدام نماید. همه مراحل و فرآیند اخذ ویزا توسط مشاور رسمی کانادا انجام شده و در صورت رد ویزا، همه مراحل دادگاه توسط وکیل رسمی مدرسه نیز بدون هزینه اضافی برای دانش آموز انجام میشود.
هزینه پرداختی شامل: اقدام برای ویزای دانش آموز + اقدام برای ویزای یکی از والدین + هزینه وکیل و دادگاه در صورت ردی ویزا است
همزمان با انتظار جهت صدور ویزا، دانش آموز این فرصت را دارد که در کلاس‌های آنلاین مدرسه و دوره‌های زبان و آماده سازی (Pre-Arrival) شرکت نموده و از زمان خود جهت آماده شدن برای حضور و تحصیل در کانادا به بهترین وجه استفاده کند.

امتیاز ویژه دیگر آنکه، دانش آموزان ایرانی میتوانند  از تخفیف 58 درصدی برای شرکت در کلاسهای آنلاین زبان و درسی  تا قبل از حضور در کانادا بهره مند شوند.
در صورت عدم موفقیت در اخذ ویزا، فرآیند اقدام حقوقی جهت بازبینی دادگاه (Judicial Review)، توسط وکیل رسمی مدرسه کانادایی انجام و پیگیری‌های لازم صورت خواهد گرفت.
با اتمام تحصیل در مدرسه کانادایی، دانش آموز دیپلم رسمی کانادا در انتاریو (OSSD) را دریافت می‌کند که این مدرک قابل پذیرش (الزامی) در دانشگاه‌ها و کالج‌های تراز اول و مطرح کانادا، آمریکا، انگلستان، استرالیا و غیره است.

هزینه ها:
1- مبلغ دو هزار دلار کانادا برای اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی ده هزار دلاری.
2- مبلغ سه هزار دلار کانادا بابت اقدام برای اخذ ویزای دانش آموز و یکی از والدین از طریق مشاور رسمی عضو RCIC کانادا به همراه خدمات حقوقی جهت بازبینی دادگاه (Judicial Review) توسط وکیل رسمی کانادایی.
3- پرداخت شهریه یکسال دانش آموز برای دپوزیت در حساب مدرسه ویلیام آکادمی  که درصورت ریجکتی ویزا از طرف مدرسه عودت داده خواهد شد.
همچنین دانش آموز می تواند همزمان با اقدام برای اخذ پذیرش، بورسیه، ثبت نام، اقدام برای ویزا و سایر موارد، تحصیل خود را به صورت آنلاین آغاز نموده و در مراحل مختلف پرداخت خود را تکمیل نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر، Pre-Apply در این صفحه را کیک کنید تا با شما تماس حاصل شود.

سوالات پرتکرار:

1- آیا مدرسه دارای خوابگاه است؟
مدرسه ویلیام آکادمی دارای خوابگاه با تمام امکانات و تغذیه است. هزینه‌های مربوط به خوابگاه بصورت جداگانه محاسبه خواهد شد.

2- آیا دروس گذرانده شده در ایران مورد قبول است؟
دروسی که دانش آموزان در ایران می‌گذارنند قابل معادل سازی برای مدرسه ویلیام آکادمی را دارند. دانش آموزان می توانند با گذراندن درس زبان (ESL)، مدرک هر مقطع را اخذ نمایند.

3- آیا امکان تحصیل همزمان با دبیرستان ایران هم هست؟
با توجه به آنلاین بودن کلاس‌ها، دانش آموز می‌تواند به صورت همزمان در مدرسه ایرانی و کانادایی تحصیل و هر دو مدرک را همزمان اخذ نماید.

4- آیا دیپلم مدرسه اعتبار در دیگر کشورها دارد؟
پس از اتمام تحصیل در مدرسه ویلیام آکادمی، دیپلم OSSD که مربوط به استان انتاریو کانادا است، به دانش آموز اهدا خواهد شود که این مدرک برای تمامی دانشگاه‌های کشورهای کانادا، آمریکا، استرالیا، انگلیس و … مورد قبول خواهد بود.

5- امکان قبولی در دانشگاههای تراز اول بعد از دیپلم چقدر است؟
با داشتن دیپلم OSSD دانش آموز می‌تواند برای دانشگاه‌های تراز اول کانادا، آمریکا و سایر کشورها اقدام نماید. نمرات زبان و معدل دانش آموز در اخذ پذیرش از دانشگاه‌های برتر تاثیرگذار است و همچنین داشتن دیپلم معتبر از مدرسه ویلیام آکادمی به اخذ پذیرش از دانشگاه‌ها کمک خواهد کرد.

6- امکان گذراندن  آنلاین چه مقاطعی میسر است؟
دانش آموزان در مقاطع نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم می‌توانند به صورت آنلاین و از راه دور در این مدرسه تحصیل و مدرک اخذ نمایند.

7- مکان مدرسه در کجای تورنتو است؟
این مدرسه دارای دو پردیس است. یک پردیس واقع در شهر تورنتو، خیابان ویکتوریا پارک و پردیس دیگر واقع در شهر کوبورگ، به فاصله یک ساعت از یکدیگر واقع هستند.

8- اخذ دیپلم استان انتاریو از مدرسه ویلیام آکادمی چه مزیتی در مقایسه با دیگر استانهای کانادا دارد؟

همه یا اکثر استانهای کانادا دانش آموز موظف است حداقل دو سال آخر تحصیل خود (کلاس 11 و 12) را در مدرسه کانادایی بگذراند تا دیپلم دبیرستان را دریافت کند، اما در مدرسه ویلیام آکادمی با گذراندن فقط یکسال آخر (سال 12) میتوانید دیپلم رسمی Ontario Secondary School Diploma (OSSD) را دریافت کنید. و مهمتر آنکه اخذ دیپلم OSSD بصورت کاملا آنلاین هم  از این مدرسه میسر است که منتج به اخذ دیپلم حضوری میشود.